Pirmąjį 2014 m.sausio mėn. savaitgalį atsinaujino IV Lietuvos grindų riedulio čempionato kovos.

Trečiojo turo pirmoji dvikova tarp sostinės komandų „Andajus“ ir „Vilnius“ baigėsi lygiosiomis 3:3 (3:1,0:2,0:0).

Visų rungtynių metu vyko labai atkakli kova, netrūko nei intrigos, nei gražių momentų.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau trečiąją minutę. Jį pelnė „Vilnius“ komandoje žaidžiantis vienas iš dviejų užsieniečių, kanadietis Chris Woodford, o tikslų perdavimą jam atliko suomis Jarrko Roytta. 7 min. „Andajus“ išlygino rezultatą. Aštrus Rolando Bačkio prasiveržimas buvo neleistinai sustabdytas, ir paskirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo pats Rolandas. Po šio įvarčio „Andajus“ perėmė iniciatyvą ir iki pirmosios pertraukos pelnė dar 2 įvarčius – 14 min. pasižymėjo Artūras Verbickas (rez. perd. R.Bačkys), o 19 min. po tikslaus Mindaugo Navicko perdavimo savo antrąjį įvartį pelnė R.Bačkys. Antroje rungtynių dalyje „Andajus“ ir toliau žaidė aktyviau nei jo oponentai, bet pavojingos varžovų kontratakos davė savo vaisius – 30 min.Romas Girkontas, po Edvardo Cirtauto perdavimo sušvelnino rezultatą iki 2:3, o dar po 8 min. Ch.Woodford pasinaudojo Tomo Radėno pagalba ir išlygino rezultatą. Trečiajame kėlinuke įvarčių komandos nepelnė, bet paskutinės dvi rungtynių minutės buvo kupinos įtampos, kai abi komandos žaidė mažumoje ir turėjo realių progų išplėsti galutinę pergalę.  Visgi taikus rezultatas buvo dėsninga šios dvikovos baigtis. „Vilnius“ komandai tai buvo pirmieji taškai čempionate.

Dar viena trečiojo turo kova įvyks sausio 12 d. Ignalinoje, kur čempionato debiutantai ir lyderiai susikaus su daugkartiniais Lietuvos čempionais, Vilniaus „UV 2003“.