Antrose šio sezono namų rungtynėse Ignalinos "Vikingas-Pieno žvaigždės" priėmė Vilniaus "Ardo" riedulininkus.

Prieš savaitę patyrę pralaimėjimą prieš daugkartinius Lietuvos čempionus, Vilniaus „UV 2003“, šį kartą šeimininkai nudžiugino savo sirgalius įveikę praėjusių metų bronzinius medalininkus rezultatu 5:4 (2:2,1:0,2:2).

Rungtynes šeimininkai pradėjo aktyviai ir jau baigiantis 7 min. pirmavo 2:0. Pirmąjį įvartį pelnė Irmantas Nalivaika (rez. perd. Viktoras Češulis), antrąjį – Tomas Sinkevičius (rez. perd. Šarūnas Lisauskas). Svečiai, rungtynių pradžioje daugiau dėmesio skyrę gynybai, po dviejų praleistų įvarčių ėmė aktyviau ir pavojingiau žaisti puolime ir 14 min. Vladimiras Malykh (rez. perd. Andrius Mickus) sušvelnino varžovų persvarą iki minimumo, o 16 min. Robertas Voitechovskij (rez. perd. Tomas Lakštauskas) išlygino rezultatą (2:2).

Antrajame kėlinuke, 30 min. Ignalinos komandą į priekį 3:2 išveda Š.Lisausko (rez. perd. Modestas Vaičiulis) pelnytas įvartis.

Ir trečioje rungtynių dalyje abi komandos nemažino aktyvumo, aukšto žaidimo tempo. 42 min. vilnietis Edvinas Stankievič vėl atstato pusiausvyrą – 3:3. 46 min., išnaudojęs turėtą kiekybinę žaidėjų persvarą, „Vikingas-Pieno žvaigždės“ vėl priekyje 4:3. Aleksejaus Novoselskio tiksliu perdavimu pasinaudojo T.Sinkevičius, rungtynėse pelnęs savo antrąjį įvartį. „Ardas“ į tai atsakė jau po 2 minučių. R.Voitechovskij, perėmęs kamuoliuką gynyboje, puikiai prasiveržęs aikštelės kraštu, lygina rezultatą 4:4.

Paskutinės 10 rungtynių minučių nulėmė rungtynių baigtį. 53 min. M.Vaičiulis vėl išvedė savo komandą į priekį, o 58 min. į „Vikingo“ vartus skirtas baudinys „Ardui“ suteikė dar vieną galimybę atstatyti pusiausvyrą, bet vilniečių kapitonui Andriui Mickui nepavyko pergudrauti šeimininkų vartininko Egidijaus Vitėno ir padėti komandai iškovoti pirmuosius taškus. Per likusį laiką ignaliniečiai sugebėjo išsaugoti trapią persvarą ir švęsti trečią pergalę čempionate.

 

Informacijos šaltinis: Lietuvos grindų riedulio federacija - www.lgrf.lt

 

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama