Sekmadienį Ignalinoje sužaistos grindų riedulio čempionato II-ojo rato pirmosios rungtynės tarp vietos „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Andajaus“. Atkakli kova baigėsi vilniečių pergale 4:3 (0:0,2:2,2:1).

 SK Andajus

Vieniems čempionato lyderiams ignaliniečiams tai buvo antrasis pralaimėjimas pirmenybėse, o „Andajui“ - revanšas už skaudų pralaimėjimą pirmajame rate 2:8.

Aikštelės šeimininkai visų rungtynių metu labai intensyviai atakavo varžovų vartus, o svečiai žaidimą grindė kontratakomis. Pirmieji įvartį antrajame kėlinuke, 24 –ą rungtynių minutę, pelnė šeimininkai – Tomas Sinkevičius laiku suspėjo prie nuo vartininko atšokusio kamuoliuko ir nukreipė jį į viršutinį vartų kampą. 30-ą min. po Vido Turavičiaus perdavimo rezultatą lygina Egidijus Malachovskis. Prabėgus kiek daugiau nei 1 min. V.Turavičius (Artūro Verbicko rez.perd.) išveda savo komandą į priekį, į ką, baigiantis antrajam kėlinukui, 38 min. ignaliniečiai atsako Mindaugo Čibiro (Ado Čibiro rez. perd.) įvarčiu.

45 min.po puikiai tarpusavyje sužaidusių E.Malachovskio ir A.Verbicko, ir pastarojo tikslaus smūgio, rezultatas tampa 3:2 „Andajaus“ naudai, o dar po 8 min. E.Malachovskis dar labiau padidina persvarą, išnaudodamas turėtą kiekybinę vieno žaidėjo persvarą aikštelėje. „Vikingietis“ Šarūnas Lisauskas (Viktoro Češulio rez.perd.) jau po 20 sek.rezultatą švelnina, 4:3, bet per likusias 7 minutes iki rungtynių pabaigos šeimininkams išvengti pralaimėjimo nepavyko.

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama