Ignalinoje įvyko pirmasis iš dviejų „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „UV 2003“ finalinis susitikimas dėl grindų riedulio čempionų vardo. Atkakli kova tarp dviejų sezono lyderių baigėsi ignaliniečių pergale 3:1 (0:1,1:0,2:0).

ISK Vikingas-Pieno žvaigždės - UV 2003

Pirmame kėlinuke iš turėtų progų pelnyti įvartį pasinaudojo tik vilniečiai – 18 min. tikslą pasiekė Eimanto Rudžio smūgis. Antrojo kėlinuko pradžioje, 23 min.,po gražios Mindaugo Čibiro ir Tomo Sinkevičiaus kombinacijos, pastarasis lygina rezultatą 1:1. Šių dviejų puolėjų tarpusavio sąveika tapo lemiamas faktorius galutiniam susitikimo rezultatui. 52 ir 57 min. po tikslių ir savalaikių M. Čibiro perdavimų T.Sinkevičius dar dviem savo įvarčiais įtvirtino komandos pergalę 3:1.

Po savaitės Vilniuje vyks atsakomasis susitikimas, po kurio ir paaiškės ar čempionato debiutantai iš Ignalinos sugebės paveržti čempionų titulus iš triskart Lietuvos čempionų ar ir vėl triumfuos „UV 2003“.