Pasibaigus oficialiam 2013-2014m. Lietuvos grindų riedulio sezonui, prasidėjo pavasario/ vasaros turnyrų metas. Latvijos pasienio su Estija mieste Valka birželio 17-18 d. vyko tradicinis turnyras „Border Cup“. Prie turnyro komandų iš Latvijos, Rusijos, Suomijos prisijungė ir jungtinė Vilniaus komanda „Vilnius United“, sudaryta iš „UV 2003“ ir FLC „Vilnius“ komandų žaidėjų. 16 komandų buvo suskirstytos į 4 grupes. Po rungtynių grupėse komandos tęsė kovas atkritamosiose varžybose. Komandos žaidė 15 min. trukmės rungtynes.

Pirmoji turnyro kova vilniečiams buvo nesėkminga – pralaimėta vienai turnyro favoričių „AK-12“ (Latvija) komandai net 0:7. Antros rungtynės su „Vimba“ (Latvija) baigėsi taikiu rezultatu 1:1. Įvartį „Vilnius United“ pelnė šį sezoną nenuilstantis tai daryti Martynas Karkauskas. Trečiojo susitikimo su „Mad Salmons“ (Rusija) pradžia buvo puiki – prabėgus 5 min.mūsų komanda pirmavo 3:0. Pirmą įvartį 3 min. po Eimanto Rudžio perdavimo pelnė Tomas Radėnas, po 1 min. jau Eimantas muša įvartį (Martyno Karkausko rez.perdav.), o dar po 1 min. Martynas pasinaudoja tiksliu Andriaus Venckevičiaus perdavimu. Gaila, bet šis įvarčių lietus į varžovų vartus šiuo įvarčiu ir baigėsi. Vėliau sėkmingesni buvo rusai, per likusias 10 min. įmušę 4 įvarčius ir atėmę iš „Vilnius United“ galimą pirmą pergalę. Grupėje likę paskutiniai, vilniečiai pirmąjame atkrintamųjų varžybų rate susitiko su latvių „Naukšeni“ komanda. Pajėgiai varžovų komandai vilniečiai pasipriešino garbingai, nors pralaimėjimo ir nepavyko išvengti. Paskutinė turnyro kova pralaimėta 1:3. Vienintelį įvartį musiškiams, perėmęs kamuoliuką iš varžovo aikštės viduryje, pelnė Eimantas Rudys.

„Vilnius United“ turnyre liko 13 vietoje, o turnyro nugalėtojais tapo Latvijos atstovai iš „Baltais Gulbis“ 3:0 įveikę vilniečių skriaudikus „Naukšeni“ riedulininkus.

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama