Pirmąsias trejas čempionato rungtynes Vilniuje sužaidė svečiai iš Baltarusijos - Minsko „Legion“ komanda. Jau pirmose rungtynėse ambicingai komandai, kurios pagrindą sudaro Baltarusijos nacionalinės jaunimo rinktinės žaidėjai, teko pripažinti Ignalinos „Vikingo“ pranašumą. Atkaklios, emocingos rungtynės baigėsi lietuvių pergale 4:2 (1:1,1:1,2:0).

ISK Vikingas - Minsko Legion

Baigiantis 3-iai susitikimo minutei į priekį išsiveržė ignaliniečiai. Įvarčio autorius - komandos kapitonas ir treneris Viktoras Češulis. Po praleisto įvarčio „Legion“ komanda suintensyvino savo žaidimą, sukūrė ne vieną pavojingą situaciją prie varžovų vartų, bet patikimas vartininko Arno Telyčėno žaidimas (per rungtynes atremti net 25 smūgiai) niekais vertė visas minskiečių pastangas. Visgi ir jis, prasidėjus priešpaskutinei kėlinuko minutei buvo bejėgis kai po savalaikio Sergejaus Jeračino perdavimo prieš jį vienas iššoko Maksimas Alioškinas. Antrajam kėlinukui artėjant į pabaigą komandos apsikeitė įvarčiais – 27 min. tolimu šūviu savo komandą į priekį išvedė „Legion“ kapitonas Pavelas Melničionokas, o po minutės, pasinaudoję turėta kiekybine vieno žaidėjo persvara, ignaliniečiai po V.Češulio smūgio (Aurimo Daugėlos rez. perdav.) išlygino rezultatą,2:2.

Užtikrintas „Vikingo“ vartininko žaidimas trečiajame kėlinuke suteikė komandos draugams laisvumo puolime – paskutinę rungtynių minutę ignaliniečiai, Tomo Sinkevičiaus ir Mindaugo Čibiro tiksliais smūgiais, dukart nuginklavo varžovų vartų sargą ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

Antrasis susitikimas su FLC „Vilnius“ „Legion“ komandai buvo sėkmingesnis. Didžiąją rungtynių dalį kontroliavę dvikovos eigą svečiai iš Baltarusijos, nors ir nelengvai, bet iškovojo pergalę rezultatu 3:2 (2:1,0:0,1:1).

5-ą minutę minskiečių puolėjo M.Alioškino tolimas smūgis (Artiomo Abrazejaus rez. perd.) išvedė komandą į priekį 1:0. Po 2 min. sekė vilniečių atsakas – po Gedimino Sakalausko perdavimo tikslus buvo komandos kapitonas Edvardas Cirtautas, o mažiau nei po minutės minimalią persvarą po P.Melničionoko tolimo šūvio vėl turėjo svečiai. Rezultatas 2:1 išliko nepakitęs visą antrą kėlinuką ir pusę trečiojo, kol 39 min. trečią kartą kamuoliukas nekirto „Vilnius“ vartų linijos. Tai atsitiko kiek netikėtai – po baltarusio Andrejaus Liaševičiaus perdavimo iš aikštės kampo vartų link, kamuoliukas kliudė gynėjo koją ir įskriejo į savo vartus. „Vilniečiai“ nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir po 4 min. aštrus G.Sakalausko individualus reidas aikštės kraštu baigėsi antru komandos įvarčiu. Visgi per likusį laiką iki rungtynių pabaigos atstatyti dvikovos pusiausvyrą aikštės šeimininkams nepavyko.

Trečiasis susitikimas su Vilniaus „Ardo“ riedulininkais „Legion“ komandai buvo mažiau įtemptas nei prieš tai vykusiose dvejose rungtynėse. Užtikrinta pergalė 4:0 (1:0,1:0,2:0) leido minskiečiams išsiveržti į čempionato lyderius. 2 įvarčius šiose rungtynėse pelnė ir su 4 įvarčiais rezultatyviausių žaidėjų sąraše lyderiu tapo gynėjas P.Melničionokas, po 1 įvartį pelnė A.Abrazejus ir Stepanas Lahuta.

Sekančio turo rungtynės bus žaidžiamos Ignalinoje, gruodžio 7 d., kur jėgas su vietos „Vikingu“ ir Vilniaus „UV 2003“ išmėgins svečiai iš Latvijos, Rėzeknės miesto komanda „BJSS/Asila“.