Lietuvos čempionate startuvusi Rėzeknės „BJSS/Asila“ komanda Ignalinoje iškovojo 2 pergales – 4:2 (0:2,1:0,3:0) laimėjo prieš ISK „Vikingą“ ir 5:1 (2:0,1:1,2:0) prieš „UV 2003“.

Rėzeknės BJSS Asila - UV 2003

Dvikovą su svečiais iš Latvijos aikštės šeimininkai ignaliniečiai pradėjo labai susikaupę ir didele sparta. Patikima gynyba ir įvairus puolimas davė savo vaisių – baigiantis 7 min. tikslų Šarūno Lisausko perdavimą gražiu smūgiu į viršutinį vartų kampą užbaigė Mindaugas Čibiras. Prabėgus dar 7 min. tas pats M.Čibiras padvigubino komandos persvarą. Pirmai poilsio pertraukėlei komandos išėjo 2:0 pirmaujant aikštės šeimininkams.

Antrajame kėlinuke vyko lygi kova. Abi komandos turėjo progų pelnyti įvartį, bet tik svečiams iš Rezeknės baigiantis kėlinukui, 28 min. pavyko sušvelninti rezultatą iki 2:1. Gražiai ataką užbaigė latvių komandos lyderių duetas Marks Visnakovs ir Andreis Kozlovs, pasibaigusią pastorojo žaidėjo tiksliu smūgiu.

Trečiajame kėlinuke „Vikingo“ žaidime atsirado nereikalingo skubėjimo puolime, ėmė trūkti tikslių perdavimų ir atsiradusiomis spragomis gynyboje puikiai pasinaudojo labiau patyrę ir techniškesni varžovai – 34 –ą min. 35 sekundžių intervale latviai pelnė 2 įvarčius (M.Visnakovs ir Antons Baronskis), o 40-ą min.pergalingą rezultatą 4:2 komandai užtvirtino antrą įvartį rungtynėse pelnęs A.Kozlovs.

Rungtynėse su daugkartiniais Lietuvos čempionais „UV 2003“ Rėzeknės grindų riedulininkai visų rungtynių metų dominavo ir kontroliavo jų eigą. Susitikimo pradžia buvo gana rami, bet didėjant rungtynių tempui ilgainiui išryškėjo latvių geresnis fizinis ir techninis pasirengimas, kūrybiškumas kuriant atakas. Pirmasis įvartis į vilniečių vartus įskriejo 12-ą min. po A.Boronskio klastingo smūgio iš už vartų pusės. Neprabėgus ir 2 minutėms į „UV 2003“ vartus krito ir antrasis vartis. Pasižymėjo Maksims Miroliubovs (Michails Ivenkovs rez.perdav.).

Antrajame kėlinuke visas „UV 2003“ žaidėjų pastangas sušvelninti rezultatą puikiai ardė patikimai žaidę „BJSS/Asila“ gynėjai ir vartininkas, o 27-ą min.rezultatas po gražios M.Visnakovs ir A.Baronskio kombinacijos, po pastorojo puolėjo įvarčio, tapo jau 3:0. Visgi iki antrosios pertraukos likus 35 sek. Martyno Karkausko stiprus ir tikslus smūgis, po Martyno Samulevičiaus perdavimo, rungtynių rezultatą sušvelnino iki 3:1, bet tai buvo vienintelis vilniečių įvartis rungtynėse. „BJSS/Asila“ trečioje rungtynių dalyje pelnė dar 2 įvarčius ir pelnytai iškovojo antrąją pergalę atvirose Lietuvos pirmenybėse. Čempionato starte niekaip savo žaidimo nerandantys čempionai, patyrę jau antrąjį pralaimėjimą, lieka paskutinėje 6-oje čempionato vietoje.