Naujus metus čempionato lyderiai Rėzeknės „BJSS-Asila“ pradėjo 2-iem pergalėmis 4:1 (1:1,0:0,3:0) įveikę Vilniaus „Vilnių“ ir 6:2 (1:0,4:1,1:1) Vilniaus „Ardą“. Pirmąją pergalę iškovojo daugkartiniai čempionai Vilniaus „UV 2003“ 4:2 (1:0,2:0,1:2) išvykoje nugalėję pastarųjų metų pagrindinius savo konkurentus Ignalinos „Vikingo“ riedulininkus.

 

„Vilniaus“ riedulininkai su svečiais iš Latvijos kaip lygūs su lygiais kovojo du kėlinukus, bet paskutinė rungtynių dalis tapo lemiama rungtynių baigčiai. Rungtynių metu buvo daug mikrodvikovų, greičio, patikimos gynybos ir mažai smūgių į vartus. Tik 10-ą rungtynių minutę atliktas pirmasis rungtynių smūgis į vartų stačiakampį virto įvarčiu - vilniečius į priekį 1:0 išvedė Gediminas Sakalauskas. Trapi „Vilniaus“ persvara išsilaikė 3 minutes. Po gražiai įžaisto derinio pirmas kiek tikslesnis latvių smūgis į vartus atnešė sėkmę – iš aikštės krašto puikiu šūviu į varšutinį vartų kampą rezultatą išlygino Vitalijs Jermakovs (Michails Ivenkovs rez. perd.). Antrajame kėlinuke taikus rezultatas 1:1 nepakito, o tik prasidėjus trečiam 2:1 į priekį išsiveržė „BJSS-Asila“. Šį ir trečiajį komandai įvartį po 10 minučių pelnė komandos kapitonas Antons Baronskis. Galutinį susitikimo rezultatą 4:1 įtvirtino Andrejs Kozlovs įvartis.

Kiek rimčiau turnyro lyderiams iš Rėzeknės nesugebėjo pasipriešinti ir „Ardo“ riedulininkai. Pirmajame kėlinuke „Ardo“ lyderio vartų sargo Roko Rudenkos saugomus vartus latviai įveikti sugebėjo tik jam baigiantis – 14 min. tikslą pasiekė tikslus Aleksandro Kotovso smūgis. Antrame kėlinuke  „Ardui“ leidus pailsėti puikiai savo vartus gynusiam vartininkui, antrasis „ardiečių“ vartų sargas neprilygo savo kolegai – A. Kotovs 21 min. pelnė antrą įvartį, o dar po dviejų minučių komandai pelnant trečią įvartį tiksliai asistavo savo komandos draugui V. Jermakovsui. „BJSS-Asila“ persvara iki 4:0 28 min. padidėjo po dar vieno V. Jermakovso smūgio . Po minutės pavyko pasižymėti ir „Ardui“. Vienos atakos metu prie nuo latvių vartininko atšokusio kamuoliuko laiku suskubo puolėjas Vladimir Malykh. Paskutinėmis kėlinuko sekundėmis rezultatą iki 5:1 dar kartą padidino latvis A.Baronskis. Trečiame kėlinuke į „Ardo“ vartus grįžus R. Rudenkai, „BJSS-Asilai“ vėl tik kartą pavyko įveikti jo saugomus vartus – 38 min. turėtą progą realizavo A. Kozlovs. Paskutinį rungtynių įvartį 42 min. pelnė puikiai kontratakoje sužaidęs vilniečių puolėjas Juranas Vilnius.

Gražiausios ir atkakliausios savaitgalio rungtynės vyko tarp stipriausių prėjusio sezono komandų Vilniaus „UV 2003“ ir Ignalinos „Vikingo“. Ambicingi jaunieji aikštės šeimininkai ignaliniečiai nuo rungtynių pradžios aktyviai puolė varžovų vartus, bet labiau patyrę „vienuoliai“, sėkmingai žaidę gynyboje, aštriai kontratakuodavo. Po tokių išpuolių ir buvo pelnyti 2 įvarčiai į šeimininkų vartus – 6 min. tikslus buvo Martynas Samulevičius, o dar po 2 min. savalaikį komandos kapitono Martyno Karkausko perdavimą tiksliai užbaigė Andrius Venckevičius. 22 min. po dar vieno M.Samulevičiaus įvarčio rezultatas tapo 3:0. „Vikingo“ riedulininkų tai nepalaužė ir jie dar intensyviau ėmė atakuoti priešininkų vartus. 33 min. tolimas Viktoro Češulio smūgis pasiekė tikslą ir atgaivino viltis per likusį laiką pakeistį ignaliniečiams nepalankų rezultatą. Tačiau aktyviai puolant neišvengiamai atsiranda spragos gynyboje – viena tokių 34 min. ir pasinaudojo vilniečiai. Aikštelės kraštu prasiveržęs „UV 2003“ gretose žaidžiantis švedas Bjorn Tilenius atliko puikų perdavimą A. Venckevičiui ir pastaram tik beliko vienu lietimu tiksliai nukreiti kamuoliuką į vartus. 38 min. dar vienas V. Češulio įvartis kiek sumažino varžovų persvarą, bet per likusias iki rungtynių pabaigos 2 min. aikštelės šeimininkams daugiau įvarčių pelnyti nepavyko. Paskutinėmis dvikovos sekundėmis vilniečiai turėjo galimybę pelnyti ir penktą įvartį, bet atliekant baudinį M.Karkauskas apgaulingu judesiu pergudravęs neblogas rungtynes sužaidusį ignaliniečių vartininką Arną Telyčėną, nesugebėjo pataikyti į vartus.

Kitos čempionato runtynės bus žaidžiamos Vilniuje, SM „Tauras“ salėje sausio 24-25 dienomis. Į Vilnių atvyksta Minsko „Legion“ ir čempionato lyderiai „BJSS-Asila“, kurie sostinėje sužais tarpusavyje bei lazdas surems su „Vilniaus“ ir „UV 2003“ komandomis, o "Ardas" susitiks su "Vikingu".

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama