Praėjusių metų Lietuvos vicečempionai po atkalios ir gražios kovos savo aikštelėje tik paskutinėje rungtynių dalyje palaužė „FLC Vilnius“ atstovus 3:2 (1:0,0:2,2:0), į savo sąskaitą įsirašydami trečiąją pergalę.

Ignalinos „ISK Vikingas“, sezono pradžioje atnaujinęs savo sudėtį, čempionatui įpusėjus įsibėgėja. Naujiesiems komandos nariams vis labiau pritampant prie senbuvių, komanda nors ir sunkiai, bet didina savo taškų kraitį turnyro lentelėje.

Nuo pirmų rungtynių minučių aikštės šeimininkai užgulė svečių vartus. Gana gausiai Ignalinos sporto centro salėje susirinkusiems žiūrovams pirmo įvarčio neteko ilgai laukti – 5-ą min. iš toli taikliai iššovė „Vikingo“ kapitonas Viktoras Češulis, pelnęs septintą savo įvartį čempionate. Po praleisto įvarčio puolamuosius veiksmus suaktyvino ir vilniečiai. Tiek prie vienų, tiek ir prie kitų vartų aštrių momentų netrūko, bet paversti juos įvarčiais nei vienai komandai iki pirmos poilsio pertraukos taip ir nepavyko.

Baigiantis 5-ai antro kėlinuko minutei aštrus „FLC Vilniaus“ išpuolis baigėsi išlyginamuoju įvarčiu. Po Nikitos Pčelnikovo smūgio ir vartininko atremto kamuoliuko, prie jo laiku suskubo Romas Girkontas, pakartotinu smūgiu tiksliai pasiuntęs jį į vartus. Po 4 min. Aleksejus Novoselskis (Egidijaus Malachovskio rez. perdav.) vilniečius išvedė į priekį 2:1.

Prasidėjus trečiam kėlinukui jau pimoje atakoje ignaliniečiai lygina rezultatą 2:2. Pirmąjį savo įvartį šiame sezone pelnė gynėjas Šarūnas Lisauskas. Visą paskutinę rungtynių dalį vyko atkakli kova ir kai jau atrodė, kad ši dvikova baigsis kovingomis lygiosiomis, 39-ą rungtynių minutę krito pergalingas įvartis. Pasinaudojęs prie varžovų vartų kilusia sumaištimi pirmąjį įvartį karjeroje pelnė 17-metis ignalinietis Arminas Kardokas.

Pasiekęs trečią pergalę, „Vikingas“ įsitvirtino 3-oje turnyro lentelės vietoje.

Kitos čempionato runtynės bus žaidžiamos vasario 21-22 d. Vilniuje, SM „Tauras“ sporto salėje, kur svečius iš Minsko priims „ISK Vikingas“ ir „UV 2003“, o Vilniaus derbyje lazdas surems „FLC Vilnius“ ir „Ardas“.