Eilinėse čempionato rungtynėse dar dvi pergales iškovojo „Legion“ - 5:4 (1:0,2:0,2:4) įveikęs „UV 2003“ ir 5:3 (1:1,3:1,1:1) „Vikingą“. Vilniaus derbis tarp „Ardo“ ir „FLC Vilnius“ baigėsi pastarųjų pergale rezultatu 1:4 (0:1,0:1,1:2).

Niekaip iš turnyro lentelės dugno nepakylanti daugkartinė Lietuvos čempionė „UV 2003“ komanda susitikimą su svečiais iš Minsko pradėjo nesėkmingai – jau pirmoje „Legion“ atakoje 16-ą sekundę krito pirmasis įvartis. Artiomo Abražej perdavimu iš aikštelės krašto puikiai pasinaudojo Stepan Lahuta. Greitai pelnę įvartį „legionieriai“ nemažino spaudimo vilniečių vartams, bet pirmame kėlinuke „vienuoliai“ varžovams nuginkluoti savo vartininko daugiau neleido. Didžiąją rungtynių dali aiškią persvarą turėję svečiai trečiojo kėlinuko pradžioje jau pirmavo 3:0. Prasidėjus antrai trečiojo kėlinuko minutei puikiu smūgiu iš aštraus kampo į viršutinį artimą vartų kampą rezultatą sušvelnino Jurijus Jakubovskis (Martyno Karkausko rez. perdav.). Rezultatas 3:1 išsilaikė tik 40 sek. Po puikaus „Legion“ vartininko Aleksandro Lukino kamuoliuko perdavimo per visą aikštelę vienas prieš vartus iššokęs puolėjas Maksim Alioškin technišku metimu per vartininką pelnė ketvirtą komandos ir antrą asmeninį rungtynėse įvartį. Po minutės svečiai išnaudojo dar vieną progą, padidindami rezultatą iki 5:1. Žaidimo eiga nežadėjo jokios intrigos, bet iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 4 min. „UV 2003“ komandos žaidėjus tarsi kas pažadino - 3 minučių bėgyje komanda pelnė 3 įvarčius ir iki finalinės sirenos likus pusantros min. sukūrė intrigą. Iš pradžių varžovų skirtumą sumažino Andrius Venckevičius, laiku suskubęs prie nuo vartininko po M.Karkausko smūgio atšokusio kamuoliuko , po 37 sek. taikliu šūviu įvartį pelno Jurijus Kondratovičius (J. Jakubovskio rez. perd.), o dar po 2 min. rezultatas tampa 4:5. Puikiai vienas su kitu sužaidė tas pats duetas, tik dabar jau J. Jakubovskis tiksliu smūgiu pelno savo antrąjį rungtynėse įvartį. Deja likusio laiko vilniečiams neužteko išvengti jau penktojo pralaimėjimo čempionate.

Atkakli kova vyko ir „Legion“ susitikime su „Vikingu“. Ignaliniečiai į Vilnių atvykę be keletos pagrindinių komandos žaidėjų gana atkakliai priešinosi varžovams. Pirmame kėlinuke komandos apsikeitė įvarčiais – 7 min. pirmieji pasižymėjo minskiečiai (įv. A. Abražej), o 14 min. Viktoras Češulis atstatė pusiausvyrą. Pirmomis antrojo kėlinuko minutėmis „Legion“ žaidėjai Aleksandr Barvsionak ir Aleksei Karpuk padidino komandos persvarą iki 3:1. Po dviejų minučių „Legion“ komanda vienos minutes bėgyje buvo dukart nubausta 2 min. bauda už neleistinus prasižengimus , o gauta dviejų žaidėjų persvara puikiai pasinaudojo ignaliniečiai – po V.Češulio perdavimo tiksliai į vartus smūgiavo Šarūnas Lisauskas. Net ir po šio pelnyto įvarčio dar apie vieną minutę turėtos vieno žaidėjo persvaros „Vikingas“ nebeišnaudojo, o po klaidos puolime ir staigios varžovų kontratakos dar ir prasileido ketvirtą įvartį. Panaši situacija „Vikingui“ nutiko ir trečiajame kėlinuke – mažumoje žaidę priešininkai 42-ą min. po kapitono Pavelo Melničionak smūgio padidino rezultatą iki 5:2. Paskutinį tašką rungtynėse tolimu metimu 44 min. padėjo „vikingų“ kapitonas V.Češulis. „Legion“ 5:3 atsirevanšavo varžovams už pirmą ratą patirtą pralaimėjimą 2:4.

Vilniaus komandų „Ardas“ ir „FLC Vilnius“ susitikime intrigos buvo nedaug. Visų rungtynių metu aikštelėje aiškią persvarą turėję „vilniečiai“ dvikovą laimėjo užtikrintai 4:1. Per visas rungtynes „Ardas“ į priešininkų vartų plotą pataikė tik 4 kartus, kai tuo tarpu varžovai – 15. Nežiūrint į turėtą aiškią persvarą, „FLC Vilnius“ žaidėjams pirmame kėlinuke niekaip nesisekė tai realizuoti įvarčiu. Tik jam baigiantis, 13 min. į žaidimą įsijungęs negaluojantis komandos kapitonas Edvardas Cirtautas bene pirmuoju savo metimu nuginkluoja patikimai vartus saugojusi Roką Rudenką. 2-ą antrojo kėlinuko minutę Tomas Toločka (Lauryno Orlausko rez. perdav.) dvigubina rezultatą. Rezultatas 2:0 išsilaikė iki trečiojo kėlinuko vidurio, kai santykį tolimu smūgiu sušvelnino „Ardo“ puolėjas Jonas Bagdonavičius. Praktiškai per visas rungtynes nieko aštraus atakose nesukūrusiems „Ardo“ žaidėjams gerai gynyboje žaidęs „FLC Vilnius“ daugiau progų įvarčiams pasiekti nesuteikė, o patys 39-ą ir 41-ą min. dėka Adamo Rippl ir Leonardo Jadkevič įvarčių įtvirtino antrą pergalę čempionate.

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama