Vilniuje vykusią dvikovą tarp „FLC Vilnius“ ir „UV 2003“ minimalia persvara 4:3 (1:1,2:2,1:0) laimėjo „vilniečiai“.

Baigiantis pirmai rungtynių minutei, 56 sek. Martynas Karkauskas taikliu metimu į viršutinį vartų kampą iš po gynėjo kojų išvedė „vienuolius“ į priekį 1:0 - taip prasidėjo ši pajėgiausių Vilniaus komandų dvikova.

Abi komandos stengėsi aktyviai žaisti puolant varžovo vartus, aštriais perdavimais ir smūgiais draskant gynybą. Didžiąją pirmojo kėlinuko dalį geriau tai daryti sekėsi „FLC Vilnius“ žaidėjams. 13-ą min. Tomo Toločkos kamuoliuko perdavimu gražiai išvestas prieš vartus taikliai smūgiuoja ir rezultatą lygina suomis Jarrko Röyttä.

Antroje antrojo kėlinuko dalyje pasipylė įvarčiai. 24-ą min. į priekį išsiveržia „vilniečiai“. Aikštelės viduryje perėmęs kuomuoliuką, kraštu prasiveržęs komandos kapitonas Edvardas Cirtautas tiksliai užbaigė aštrų savo išpuolį. Minimali persvara išsilaikė neilgai – 26-ą min. pusiausvyrą atstatė beveik nuo vidurio linijos pažeme smūgiavęs Jurijus Kondratovičius (Andriaus Jelagos rez. perd.). 29-ą min. po tikslaus T. Toločkos perdavimo iš priešingos aikštelės pusės iš eigos smūgiuoja ir dar kartą komandą į priekį 3:2 išveda E. Cirtautas.

„UV 2003“ rezultatyviausiam puolėjui M. Karkauskui užteko tik minutės, kad gražiu veiksmu iš už vartų pasiektų savo antrą įvartį ir išlygintų rezultatą 3:3.

Kiekvienai komandai buvo labai reikalinga pergalė siekiant užimti kuo aukštesnę vietą turnyro lentelėje ir tęsti kovą dėl apdovanojimų. Paskutinėje rungtynių dalyje žaidimas tapo nervingas, daugiau mikrodvikovų su dažnesniais prasižengimais. Įpusėjus kėlinukui, 38-ą min. nestipriu, bet taikliu smūgiu J. Röyttä 4:3 išveda savo komandą į priekį. Per likusias septynias rungtynių minutes abi komandos turėjo nemažai progų pasižymėti, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

„FLC Vilnius“ pasiekęs trečią pergalę pasivijo 3-ioje turnyro lentelės vietoje esantį Ignalinos „Vikingą“, bet yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau. Daugkartiniai čempionai „UV 2003“ nors ir patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės, vis dar išsaugo šansus kovoti dėl apdovanojimų. Tai jie gali įtvirtinti jau būsimoje kovoje kovo 21d. su tuo pačiu „FLC Vilnius“. Kovo 21-22 d. Vilniuje taip pat kovos Minsko „Legion“, Rezeknės „BJSS-Asila“ ir Vilniaus „Ardas“.