Baigiantis čempionato kovoms Vilniuje viešėję  lyderiai iš Rėzeknės patyrė du pralaimėjimus – 3:5 (1:2,2:1,0:2) nusileido Minsko „Legion“ ir 3:4 (0:2,1:2,2:0) – „FLC Vilnius“. Be šių pergalių pastarosios komandos į turnyro lentelę įsirašė po dar vieną pergalę - „FLC Vilnius“ 5:3 (3:0,0:0,2:3) nugalėjo „UV 2003“, „Legion“ 7:2 (2:1,1:1,4:0) „Ardą“. Antrąją pergalę čempionate iškovojo „UV 2003“ 9:2 (2:0,3:0,4:2) sutriuškinę „Ardą“.

Sunkus, bet pergalingas savaitgalis „FLC Vilnius“ komandai leido įsitvirtinti trečioje čempionato vietoje. Kovoje su „UV 2003“, skirtingai nei savaitę prieš tarp šių komandų vykusioje kovoje, šįkart rungtynių pradžioje į priekį pirmieji išsiveržė „vilniečiai“. Baigiantis 3-čiai rungtynių minutei pasižymėjo Egidijus Malachovskis. Iki paskutinės kėlinuko minutės išsilaikęs minimalus rezultatas per 12 sekundžių tapo jau 3:0. Prieš pirmą poilsio pertraukėlę solidžią 3 įvarčių persvarą žaidimo metu kiek greitesni už varžovus buvę „vilniečiai“ susikrovė dviem taikliais Jarrko Röyttä ir Leonardo Jadkevič smūgiais. Po „sauso“ antrojo kėlinuko, trečiojo pradžioje vėl pabiro įvarčiai – 33-ią ir 35-ą min. Mažvydas Satkus ir Mantas Barzdėnas varžovų persvarą sumažina iki minimumo - 3:2. „UV 2003“ spaudimas varžovų vartams vis didėjo, bet „FLC Vilnius“ puikiai pasinaudojo atsivėrusiomis spragomis „vienuolių“ gynyboje – 42 ir 43-ią min. L. Jadkevič ir Adamo Rippl įvarčiai dar labiau priartina komandą prie pergalės. Tiesa „UV 2003“ kapitono Martyno Karkausko įvartis po 12 sek. vis dar paliko komandai šansą išsigelbėti nuo pralaimėjimo, bet iki finalinės sirenos likusių nepilnų dviejų minučių nepakako dar kažką pakeisti.

„FLC Vilnius“ pirmieji iš Lietuvos komandų įveikė ir čempionato lyderius latvius. Drąsiai pradėję susitikimą „vilniečiai“ jau 4-ą min. išsiveržė į priekį – greitoje kontratakoje Andriaus Orlausko tiksliu perdavimu sėkmingai pasinaudojo Romas Girkontas, o paskutinę kėlinuko minutę po aštraus J. Röyttä perdavimo iš už vartų persvarą padvigubino Mindaugas Butkus. Ir nuo antrojo kėlinuko pradžios „vilniečiai“ nemažina apsukų – 17-ą min. trečią įvartį padedamas Edvardo Cirtauto pelno komandos legionierius čekas A. Rippl. 27-ą min. komandos apsikeičia įvarčiais – iš pradžių rezultatą švelnina latvis Romans Shepilovs, o po 20 sek. prie varžovų vartų kamuoliuką perėmęs tiksliai į vartus smūgiuoja E. Malachovskis.

Prasidėjus 40-ai rungtynių min. R. Shepilovs dar kartą mažina skirtumą - 2:4. Po šio įvarčio abi komandos pusės minutės bėgyje turėjo po realų šansą pelnyti įvartį, bet nei vienai komandai nepavyko realizuoti skirtų baudinių. 43-ią min. Aleksandrs Petrovs varžovų persvarą sumažina iki minimumo - 3:4, bet išsigelbėti nuo pralaimėjimo pristigo laiko.

Latviams tai buvo antrasis pralaimėjimas. Pirmąjį jie patyrė po lygios ir atkaklios kovos 3:5 nusileidę Minsko „Legion“. Minskiečiai pirmą kartą savo gretas papildę geriausiu ir rezultatyviausiu savo šalies žaidėju Dzianis Rahovik tik trečiajame kėlinuke savo pranašumą įrodė ir antrose laimėtose rungtynėse prieš „Ardą“. Rungtynės, pasibaigusios rezultatu 7:2, buvo vieno žaidėjo šou. Demonstruodamas puikų aikštės matymą ir  kamuoliuko  valdymo techniką D. Rahovik ne tik puikiai asistavo komandos draugams (4 rez. perd.), bet ir pats pelnė 2 įvarčius. Iš viso minskietis per 2 rungtynes į savo taupyklę įsirašė 4 įvarčius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Po pralaimėjimo „FLC Vilnius“ ir prarastos galimybės kovoti dėl čempionato apdovanojimų, „UV2003“ riedulininkai savo sportinį pykti su kaupu išliejo ant „ardiečių“. Atseikėję varžovams 9 įvarčius, „vienuoliai“ užtikrintai atsirevanšavo varžovams už skaudų pralaimėjimą 4:3 pirmame rate. Plačiai, greitai ir tiksliai žaidę čempionai, baigiantis 43-ai rungtynių minutei pirmavo 7:0 ir tik tada „Ardui“ greitoje kontratakoje pavyko pelnyti pirmą įvartį (Vladimir Malykh). Per sekančią minutę komandos apsikeitė įvarčiais, o galutinį tašką rungtynėse padėjo M. Karkausko trečiasis įvartis - 9:2.

Būsimos čempionato rungtynės bus žaidžiamos kovo 28 d. Ignalinoje, kur vietos „Vikingas“ varžysis su  „Ardo“ komanda.