Nuo gegužės mėnesio startavo VšĮ "Sveikas miestas" rengiamas "Sekmadienio - sporto dienos" naujas sezonas, kurio metu vasaros sekmadieniais nuo 10:00 val. iki pat 15:00 val. Gedimino prospekte ir vėl bursis gausybė Vilniuje esančių sporto, sveikatingumo organizacijų, kurios nori pristatyti savo veiklą vilniečiams bei sostinės svečiams.

Šį kartą visų užsukusių į Gedimino prospektą tradiciškai laukia įrengtos specialios interaktyvios sporto zonos, kuriose bus galima žaisti grindų riedulį, stalo tenisą, lauko tenisą, futbolą, badmintoną, krepšinį, šuoliuoti ant batuto, išbandyti įvairiausių kovos menų treniruotes bei kitus sporto ir sveikatingumo užsiėmimus.

 

Grindų riedulys sekmadieniais jau tradiciškai pasiūlys įrengtas dvi aikšteles (viena - mažiesiems sportininkams, antra - didesniems, norintiems rimčiau išbandyti savo jėgas ar parungtyniauti tarpusavyje), ir žinoma, kiekvieną susidomėjusį supažindins su grindų riedulio istorija, taisyklėmis, paragins paimti lazdą į rankas ir smagiai bei aktyviai praleisti laiką.

Susidomėjusiems vaikų treniruotėmis - informacija nuorodoje: http://www.floorball.lt/index.php/naujienos/244-treniruotes-vaikams

Keletas nuotraukų iš pasiruošimo sezonui: http://www.floorball.lt/index.php/fotogalerija

Prisiminimai iš 2014 metų renginių:

 

Iki susitikimų sekmadieniais!

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama