Pirmąjį spalio savaitgalį Vilniuje, Litexpo parodų centre, vėl šurmuliavo tradicinė Vilniaus sporto mugė. Šiemet sporto šventėje dalyvavo ne tik gausus įvairiausių sporto klubų būrys, bet ir Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos Olimpinis komitetas, Lietuvos mokyklų žaidynių organizatoriai ir kitos su sportu susijusios organizacijos. Taip pat tradicija tampa ir tai, kad šios mugės metu šimtai žmonių išvysta ir išbando grindų riedulį.

Grindų riedulys Vilniaus sporto mugėje

 

Šiais metais grindų riedulį mugės metu pristatė pirmasis šalyje grindų riedulio klubas "Užkeiktieji vienuoliai", kuris buvo įkurtas 2003 metais. Grindų riedulį šventės svečiai galėjo išbandyti net trijose zonose:
Pirmoji - kamuolio smūgiavimo į vartus.
Antroji - jauniesiems grindų riedulininkams (3-5 metų) skirtoje aikštelėje.
Trečioji - vyresnio amžiaus vaikams, jaunimui ir suaugusiems skirta aikštelė.
Populiariausia buvo pirmoji ir antroji zonos, kuriose rinkosi gausybė žmonių, norinčių išbandyti grindų riedulį.
„Užkeiktųjų vienuolių“ klubo prezidentas Andrius Jelaga po šios mugės tikisi, kad užmegztos naujos pažintys padės atjauninti pirmųjų Lietuvos čempionų klubo gretas ir plėsti grindų riedulio žinomumą tiek Vilniaus mieste, tiek ir visoje Lietuvoje.

Linksmajam daugkartinių Lietuvos čempionų kapitonui Martynui Karkauskui populiarumo netrūksta ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

 

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama