Geras rungtynių startas ir greitai pelnytas pirmasis rungtynių įvartis negarantuoja galutinės pergalės – tuo įsitikino Ignalinoje viešėję Vilniaus „Ardo“ komandos žaidėjai, pirmose 2015-2016 m. sezono rungtynėse patyrę triuškinantį pralaimėjimą 1:13 (1:2,0:3,0:8) prieš vietos „Vikingo“ komandą.

Prasidėjus 5-ai susitikimo minutei (4:06) aštriai link vartų prasivežęs „Ardo“ kapitonas Andrius Mickus atliko tikslų perdavimą Artūrui Macijauskui, kuris tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį. 10:30 savo pirmą įvartį turnyre pelno ir rezultatą po Pauliaus Mikulėno perdavimo lygina Lukas Lastakauskas, o tik po 36 sek. jau po P. Mikulėno įvarčio aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 2:1. Iki pat rungtynių pabaigos pirmaujanti komanda nebesikeitė – ignaliniečiai vis didino spartą ir trečiajame kėlinuke visiškai palaužė varžovus, tik per paskutinę minutę pelnę net 4 įvarčius.

Naudingiausias ir rezultatyviausias starto rungtynėse šeimininkų gretose buvo Paulius Mikulėnas, pelnęs 5 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Viktoro Češulio sąskaitoje 2 įvarčiai ir 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 įvarčiais pasižymėjo Deividas Golubickas ir Šarūnas Lisauskas, po vieną kartą rezultatyvūs buvo Lukas Lastakauskas ir Haroldas Butnorius.

Antrosios čempionato rungtynės bus žaidžiamos taip pat Ignalinoje, kur „Vikingas“ priims turnyro debiutantus iš Kauno FLC „Kaunas“.