Šiandien, atvirajame Lietuvos grindų riedulio čempionate debiutuoja nauja komanda - FLC „Kaunas“. Jau rašėme, kad ši komanda ikisezoninėse rungtynėse išbandė jėgas su praeitų metų Lietuvos čempionais FLC „Vilnius“, kuriose pasirodė gana solidžiai, nors ir pralaimėjo jas rezultatu 1:3. Jei „Vilniaus“ komanda tuomet dar bandė savo naujokus ir ieškojo žaidimo, tai šiandien kauniečių priešininkas jau praeitą savaitgalį sužaidęs pirmąsias čempionato rungtynes ISK „Vikingas“. Pirmosios rungtynės „Vikingui“ neatrodė sunkios, nes jose tiesiog nepalikdamas jokių šansų laimėti varžovams, rezultatu 13:1 nugalėjo SK „Ardą“.

 

Taigi, vienoje pusėje šiandien turime galingai startavusį Ignalinos „Vikingą“, o kitoje – naujokus FLC „Kaunas“. Pabandėme nespėlioti, ar čempionato krikštas kauniečiams gali baigtis triuškinančiu pralaimėjimu, ar visgi jie nusiteikę pateikti nemažai staigmenų savo labiau patyrusiems varžovams, todėl prieš rungtynes trumpai pakalbinome abiejų komandų atstovus.

 

Į floorball.lt klausimus sutiko atsakyti Ignalinos „Vikingo“ vadovas ir treneris Viktoras Češulis:

 

- Puikiai pradėjote čempionatą, triuškinančiu skirtumu nugalėdami Vilniaus „Ardą“. Sekantis varžovas čempionato naujokai FLC „Kaunas“. Ar matėte varžovų žaidimą, kaip ruošiatės dvikovai? Ko tikitės iš šios komandos žaidimo?

- Kauno žaidimą esu matęs ir negalvoju, kad jie prasčiau pasiruošę už „Ardą“. Tai fiziškai stipri komanda, kuriai dar tik trūksta taktikos ir technikos pagrindų, manau, bus įdomus žaidimas. Šitoms rungtynėms kaip ir su „Ardu“ nėra keliamų tikslų, eksperimentuojame, žiurime, kas geriau prie ko "limpa" ir duodame pasireikšti naujokams.

- Kokį rezultatą prognozuojate rungtynėse ISK „Vikingas“ – FLC „Kaunas“?

- Dėl rezultato sunku kažką prognozuoti - varžybos parodys (šypsosi). Dabar komanda gerina fizini pasirengimą, tai galime būti vangesni. Sunku prognozuoti kaip žaidėjai bus atsistatę po darbo savaites.

 

FLC „Kaunas“ gretose pakalbinome Kęstutį Sodaitį:

 

- Kokie Jūsų komandos lūkesčiai prasidėjusiame Lietuvos grindų riedulio čempionate?

- Šis čempionatas mums pirmas, kai į rankas paėmėme lazdas nepraėjo nei metai, tad lūkesčiai - užsitarnauti varžovų pagarbą, kad prieš susitikimą su mumis jie diskutuotų, analizuotų, aptartų mūsų žaidimą.

- Kaip ruošiatės dvikovai su "Vikingu", ar neišsigandote varžovo po tokio puikaus jo starto?

- Šaunu, kad mus pirmose varžybose egzaminuos stipri komanda. Kiek teko girdėti, tai jauni žaidėjai, greiti, veržlūs. Darbas bus sutramdyti jauną veržlumą ir pasitelkus ištvermę garbingai pasipriešinti.

- Kokią rungtynių baigtį prognozuojate?

- Rungtynių baigties nedrįsčiau prognozuoti, tačiau visų sportininkų, kad ir ką jie besportuotų, tikslas - pergalė.

 

Kaip matome, abu varžovai atsargūs kalbėdami apie šių rungtynių rezultatą, tad koks jis bus, sužinosime jau netrukus. Bus įdomu pamatyti „Kauno“ žaidimą, o taip pat ir „Vikingo“ gretose žaidžiantį jaunimą, tarp kurių praeitose rungtynėse puikiai pasirodę Paulius Mikulėnas (5 įvarčiai, 2 rez. perd.) ir Nerijus Apyvala (vartininkas, atrėmęs net 88% varžovų smūgių į vartus).

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama