Vakar, kovo 20 d., įvyko vienerios Lietuvos atvirojo čempionato rungtynės, kuriose ISK Vikingas rezultatu 1:0 nugalėjo UV 2003 klubą.

Šios rungtynės buvo svarbios abiem komandoms, nes pergalės kaina - trečioji vieta čempionate po reguliariojo sezono.

Kaip jau paskelbė Ignalinos sporto klubas „Vikingas“ - tai buvo jų pačios nerezultatyviausios ir nuobodžiausios rungtynės klubo istorijoje, o mes galime tik pridurti, kad tai buvo pačios nerezultatyviausios rungtynės Lietuvos grindų riedulio čempionatuose nuo 2013 metų.

 

Vienintelį įvartį žiūrovai išvydo rungtynių pradžioje, kai prasidėjus 4 rungtynių minutei Arminas Kardokas nestipriu, bet tiksliu smūgiu nuginklavo UV 2003 vartininką Andrių Jelagą. Į tai "vienuoliai" (UV 2003) atsakė tik trimis smūgiais į vartų plotą per visas rungtynes, turbūt kaip patys juokavo po rungtynių - verbų sekmadienį geriau reikėjo praleisti ne aikštelėje, o bažnyčioje.
Bet ne viskas šiose rungtynėse buvo taip nuobodu, emocijos aikštelėje kartas nuo karto užvirdavo iki negražių žodžių lavinos ar apsistumdymų tarp žaidėjų - iš aikštelės už nesportinį elgesį rungtynėse buvo išvaryti 3 žaidėjai. Taip pat po kovų aikštelėje rungtynių nebegalėjo tęsti du UV 2003 žaidėjai.

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Arminas Kardokas (ISK "Vikingas") su 1 įvarčiu savo sąskaitoje ir Martynas Samulevičius ("UV 2003").

Po šių rungtynių jau aiškios ne tik visos 4 komandos, kurios pateko į atkrintamąsias varžybas, bet ir jų vietos po reguliariojo sezono:
1 vieta - Minsko "Legion"
2 vieta - Rėzeknės BJSS/Asila
3 vieta - ISK "Vikingas"
4 vieta - "UV 2003"

 

Asociatyvi rungtynių nuotrauka, neturinti nieko bendro su asmeniniais žaidėjų pasirodymais rungtynėse.

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama