Šių metų kovo 9 d. Rudaminos ,,Ryto‘‘ gimnazijos sporto salėje vyko Vilniaus raj. II grindų riedulio turnyras. Jame dalyvavo Marijampolio Meilės Lukšienės (treneriai mokytojas-metodininkas Saulius Barevičius ir vyresnysis mokytojas Gintaras Taučius), Rudaminos Ferdinando Ruščico ir ,,Ryto“ gimnazijų komandos (abiejų komandų treneris mokytojas-metodininkas Vytautas Vilipas). Į turnyrą atvyko Lietuvos grindų riedulio federacijos prezidentas Arvydas Ilgevičius ir valdybos narys, nacionalinės kategorijos teisėjas Elidijus Rajeckas, kurie papasakojo apie šią sporto šaką, supažindino su žaidimo paslaptimis, teisėjavimu.

 

 

Tai Lietuvoje jauna sporto šaka ,kuri greitai plečia savo geografiją. Ji 2009 metais tapo Tarptautinės grindų federacijos nare (plačiau floorball.lt). Šiais metais grindų riedulys įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, kuriuose dalyvaus vaikinų ir merginų Vilniaus rajono rinktinės. Tad jauniems sportininkams tai buvo startas kuriame treneriai galėjo atkreipti dėmesį ir pakviesti atstovauti rajono rinktinę.

Komandos turnyre žaidė rato sistema, aikštelėje visą laiką turėjo žaisti viena mergaitė. Geriausiai sekėsi Rudaminos F.Ruščico gimnazijos riedulininkams jie 9-3 įveikė ,,Ryto‘‘ gimnazijos sportininkus ir 3-1 Marijampolio jaunuosius riedulininkus. Kovą dėl antros vietos laimėjo Marijampoliečiai, jie 6-1 nugalėjo ,,Ryto‘‘ gimnazijos jaunuosius žaidėjus.

Komandos apdovanotos Lietuvos grindų riedulio federacijos įsteigtomis taurėmis , žaidėjai medaliais.

 

                                                            Kūno kultūros mokytojas – metodininkas Vytautas Vilipas

 

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama