2017 m. kovo 25 – 26 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centro salėje vyko Lietuvos grindų riedulio Taurės varžybos. Varžybose dalyvavo trys Lietuvos komandos: Ignalinos „Vikingas 1“, Ignalinos „Vikingas 2“, Vilniaus „Vilnius“ bei dvi svečių komandos iš Latvijos: Rėzeknės ir Daugpilio. Varžybos vyko vieno rato sistema, po kurio paaiškėjo, kad net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių ir galutinę turnyrinės lentelės vietą lėmė geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Atsižvelgiant į tai, trečiąją vietą užėmė Vilniaus „Vilnius“, antri buvo šeimininkai - Ignalinos „Vikingas 1“, o nugalėtojų taure džiaugėsi svečių iš Rėzeknės komanda. 

Visi varžybų rezultatai:

Šiemet pirmą kartą grindų riedulys buvo įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, o spalio 1-2 dienomis, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, Vilniuje, įvyko grindų riedulio finalinės varžybos, kuriose varžėsi 2000-2003 metais gimę jaunieji sportininkai.

Spalio 1 d. grindų riedulio aikštelėje savo jėgas išbandė merginų komandos (čempionėmis tapo Ignalinos rajono merginų komanda), o spalio 2 d. dėl pirmųjų grindų riedulio čempionių vardo Lietuvos sporto vilčių žaidynėse kovoti stojo Vilniaus, Molėtų ir Ignalinos rajonų vaikinų komandos. 

Čempionai - Vilniaus rajono vaikinų komanda

 

Skaityti daugiau...

 

Šiemet pirmą kartą grindų riedulys buvo įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, o spalio 1-2 dienomis, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, Vilniuje, įvyko grindų riedulio finalinės varžybos, kuriose varžėsi 2000-2003 metais gimę jaunieji sportininkai.

Spalio 1 d. grindų riedulio aikštelėje savo jėgų išbandyti ir dėl pirmųjų grindų riedulio čempionių vardo Lietuvos sporto vilčių žaidynėse kovoti stojo Vilniaus, Molėtų ir Ignalinos rajonų merginų komandos.

Grindų riedulio finalinių varžybų prizininkai

Skaityti daugiau...

#BEACTIVE Europos sporto savaitė tavo universitete kviečia išbandyti naujas sporto šakas, tatp jų ir grindų riedulį (floorball).

Grindų riedulio atviros treniruotės vyks rugsėjo 12 d. (pirmadienį) Vilniaus Gedimino technikos universitete (Saulėtekio al. 28 sporto salėje).

Treniruočių laikai: 17:00 ir 18:30 - kviečiame atvykti :)

Daugiau informacijos apie visus sporto renginius nuorodoje: http://www.ssc.vu.lt/sportas/beactive

Grindų riedulys vasarą nesnaudžia ir po puikių birželio sporto sekmadienių Gedimino prospekte, šįkart kviečia Jus susitikti muzikos ir pramogų festivalyje Galapagai 2016. Lauksime Jūsų Zaraso ežero saloje liepos 29-30 dienomis prie didžiosios scenos.

Be jau įprastos aikštelės treniruotėms ir žaidimams, Galapagai festivalio metu Jūsų tai pat lauks smūgio taiklumo, bulitų mušimo rungtys, kuriose galėsite išbandyti save bei laimėti puikių prizų. Be to smūgio taiklumą kviesime pademonstruoti ir Galapagai Challenge dalyvius.

Daugiau apie festivalį Galapagai 2016 ir pramogas jame galite sužinoti nuorodoje: http://galapagai.lt/

Turnyro lentelė

VietaKomandaTaškai
1 ISK Vikingas 9
2 FLC Vilnius 9
3 SK Ardas 0

Top Žaidėjai

Rask mus Facebook'e

Treniruotės vaikams

Kviečiame visus vaikus treniruotis ir žaisti grindų riedulį!

Daugiau informacijos

treniruotes vaikams

Reklama